Kardelen Voleybolda da Şampiyon !

Nevşehir'in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu Oldu!

Nevşehir'in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu Oldu!

Genç Kızlar Voleybol B Kategorisi müsabakaları bugün oynanan final maçı ile son buldu.

Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda oynanan final karşılaşmasında Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı damga vurdu. Grup mücadelelerini 1. Olarak tamamlayıp finale yükselen filenin sultanları final karşılaşmasında karşılaştığı rakibini 3- 0 gibi net bir skorla geride bırakarak ‘’Nevşehir Şampiyonu’’ oldu.

Şampiyon Kardelenlerin 23- 25 Şubat tarihlerinde Niğde ilinde yapılacak olan grup mücadelelerinde Nevşehir ‘i temsil edeceği öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, ‘’ Öncelikli olarak Nevşehir şampiyonu olan kızlarımı ve onları müsabakalara hazırlayan takım antrenörlerimi tebrik ediyorum. Olumlu yönde, gerek akademik gerekse sosyal anlamda Nevşehir ‘e öncülük eden bir kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve akademik alanlarda elde etmiş olduğu her şampiyonluk bizleri gururlandırmaktadır. Bu bağlamdan hareketle sosyal ve akademik yönlerden çalışmalarımıza hız kesmeksizin devam edip ilimize yeni şampiyonluklar yaşatacağız. Niğde ‘de düzenlenecek olan grup maçlarında ilimizi temsil edecek genç sporcularıma ve takım antrenörlerime şimdiden başarılar diliyorum.’’ dedi.

18 Oca 2018 - 15:07 - Eğitim