NESOB’da Yeni Başkan Pınarbaşı Beklentileri Karşılayabilecek mi ?

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik seçimleri , CT Haber Merkezinin birkaç gündür peşi peşine yaptığı haberlerin öngörüsü çerçevesinde gerçekleşti.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik seçimleri , CT Haber Merkezinin birkaç gündür peşi peşine yaptığı haberlerin öngörüsü çerçevesinde gerçekleşti.

NESOB seçimleri gazetemizin öngörüsü doğrultusunda neticelendi. ÖRDÜ ile PINARBAŞIın şanslarının ortada olduğu ve ortada bulunan kritik 5-10 kişinin seçimin anahtarı olduğunu dile getirmiştik. Geçtiğimiz haftasonu yapılan Yönetim Kurulu seçimlerinde ipi göğüsleyen Mehmet Pınarbaşının listesi oldu.

Mehmet Pınarbaşı Yönetim Kurulu Başkanı olurken, eski Başkan İsmail Ördü’nün 8 yıllık yapmış olduğu başkanlık sona erdi.

NESOB seçimlerinde tartışma ve heyecan bir arada yaşanırken esnaf ve esnaf odaları üyelerinin bu kadar didişmeye gerek olmadığını dile getirdiler

Yeni seçilen Mehmet Pınarbaşı ve ekibinden ise şehir kamuoyu çok şey beklemekte.Şehre dair faydalı projeler konusunda insiyatif alıp, çarşı Pazar ve tüccarla istişareler içerisinde olarak odayı gelecek yıllara emin adımlarla götürmesi gerektiği dile getiriliyor.

Aynı zamanda büyük şehirlerdeki oda yapılanmalarını örnek alarak, gerek personel yapılanması gerekse üyelere eşit ve adaletli davranma konusunda yeni bir sayfanın açılmasının artık zaruret olduğu görüşleri dile getiriliyor.

Nevşehirli Esnaf, NESOB Başkanı Pınarbaşından, Nevşehir Sosyete Pazarının kaldırılmasını talep ediyor. Başkan Pınarbaşı'nın bu ve bunu gibi talepler konusunda ne yapacağı ve sorunlara nasıl bir çare bulacağı şimdiden merak edilmeye ve konuşulmaya başlanıldı.

11 Mayıs 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?