Nevşehir’de Bir Çok Mahalle Halkı Belediyeye İsyanda

Nevşehir’in bir çok mahallesinde Nevşehir Belediyesince sıcak asfalt ve çevre düzenlemesi yapılırken bir çok mahallenin içler acısı hali durum halk tarafından isyan etme noktasına geldi.

Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir’in bir çok mahallesinde Nevşehir Belediyesince sıcak asfalt ve çevre düzenlemesi yapılırken bazı mahallelerin ise içler acısı halihalk tarafından isyan etme noktasına geldi.

Nevşehir halkı tarafından dildendile gezen , Eski Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve ekibininçalışma mantığı yerine ye kürküm ye mantığı ile hareket etmesi sonucu Nevşehir kentinde yerel yönetimin yapması ile sorumlu olan hususlarda tel tel döküldüğü belirtiliyor. Vatandaşlar, Nevşehir Belediyesi 3 dönemdir iktidar partisi belediyesi nimetlerinden yararlanmadığı söylüyorlar.

Bu şekilde bir yönetim hatası içine düşen Başkan Atilla Seçen'in de elinde sihirli değnek olmadığını biliyoruz. Kucağında her yeri dağınık , çarpık yapılanmış bir kent bulduğu hatta Nevşehir Belediyesinde çalışan personel ile bile çalışma mantığı ile sorunlar yaşadığı adeta tek başı Atilla Seçen'in savaş verdiği gözlemleniyor.

CT Haber Merkezine yapılan ihbarları titizlikle inceliyor ve gerekli yerlere ulaşması için çaba gösteriyoruz. Siz İhbar edin biz yayınlayalım……

Nevşehir ili Eras Bölgesinin hali, mahalle sakini halkıadeta isyan etme noktasına getirdi.

Önümüzdeki hafta okulların başlaması ile adeta keşmekeşin yaşanacağı mahallede durumu sizler için inceledik.

Gerek muhtarlığın gerekse mahalle sakinlerinin Nevşehir Belediyesinden mahalleye hizmet gelmemesinden dolayı şikayetçi.

Mahalle sakinleri haber merkezimize gönderdikleri mesajlarda ; Eras mevkisinde ki birçok sokak ve cadde de olduğu gibi; okul yolu olan Cevher Dudayev Mahallesi Feyza Sokak yaya yolu banketler inşaat pisliği ve ot çöp ile dolu. Lütfen Sayın Başkanımız Atilla Bey’i mahallemize bir çayımızı içmeye ve sorunlarımızı yerinde bizzat görmeye davet ediyoruz. Eras bölgesi park bahçe yaya yolu yeşil ağaçtan iyice mahrum kaldı lütfen bu taraflara gelirseniz 20 dakika dolanın 10.000 nüfusu aşan bölge halkın halini bir görün. İnan’ın burası mahrumiyet bölgesi gibi Çok hızlı gelişiyor her bina 32 aile hizmet olmayınca aksamalar meyda getiriyor. Hizmet alamamak sosyal hayatı çevre düzenini çok aksatmaya başladı. Nevşehir Belediyesinin Alo 153 hattınıda bir an önce kapatmasını öneriyoruz. Oraya harcanan paranın başka yerlere kullanması daha doğru olur. Alo 153 hattının 100 kere arandık tamam efendim deyip geçiştiriliyor. Defalarca yazı ile muhtar müracaat etti. Nevşehir Belediyesinde Tık yok dediler.

CT HABER bir kişiye ait bir haber site değil HALKIN Haber sitesidir…..

CT Haber olarak buradan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e Eras Mahallesi halkı ile bir halk günü yapmasını ve bu halk gününün tarihini de CT Haber Merkezimize haber vermesini talep ediyoruz. Şunu da belirtmek istiyoruz ; Alo 153 hattı Servisi ciddi bir yapılanmaya muhtaç bir hal almıştır. Bu servis ile şikayetler iletilmesi gerekirken halkın şikayet ilettiği merkezden şikayetçi olması sizce komik bir durum değilmi ?

11 Eylül 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

hezimet - Hizmet yerinde ve memnuniyet ölçüsünde yapıldığı zaman güzeldir. ÇÖP KONTEYNERLARI kokusu çöplüğü aratmıyor. Ha İzmir lağım kokuyor ha Nevşehir in çöp konteynerları. Bu işin bir çözümü olması gerekir. Artık vatandaş inceden espiriyi patlatıyor. .............................

Yanıtla . 0Beğen 11 Eylül 12:29

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?