NEVÜ’de Bilgilendirme ve Tanıtım Programı Yapıldı

Üniversitemiz ve Anı Yayıncılık tarafından, bilgisayar destekli nitel veri analiz programı hakkında akademisyenlere, lisansüstü öğrencilere ve araştırmacılara yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Üniversitemizve Anı Yayıncılık tarafından, bilgisayar destekli nitel veri analiz programıhakkında akademisyenlere, lisansüstü öğrencilere ve araştırmacılara yöneliktanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

KapadokyaTeknopark Eğitim ve Farkındalık uzmanı Arş. Gör. Kadriye Bayram tarafındankoordine edilen programa; Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Sosyal BilimlerEnstitü MüdürüDr. Öğr. Üyesi Vedat Aktepe, Kütüphane veDokümantasyon Daire Başkanı Kadriye Balta, Prof. Dr. Ali Meydan ve üniversitemizöğretim üyeleri/elemanları ile lisansüstü öğrencileri katılım sağladı.

Programkapsamında Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilensunumda nitel araştırma yaklaşımı, nitel veri analizinde kullanılan Nvivoprogramı ve özellikleri, programın araştırmacılara sunduğu olanaklar,avantajlar ile önemi, kullanıldığı alanlar gibi temalar ele alındı.

AnıYayıncılık Eğitim Danışmanı Dilek Ertuğrul tarafından Nvivo programına yönelikkatılımcıların sorularının cevaplanması ile program son buldu.

15 Mayıs 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?