Nevşehir Milletvekillerinden Afrin Harekatı Açıklaması

AK Parti Nevşehir 5. Gençlik Kolları Olağan Kongresi, Nevşehir Milletvekilleri Afrin Harekatı konusunda açıklamalarda bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Nevşehir 5. Gençlik Kolları Olağan Kongresi, Nevşehir Milletvekilleri Afrin Harekatı konusunda açıklamalarda bulundu.

AFRİN HAREKÂTI,TERÖR BELASININ SONLANDIRILMASI İÇİN

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’ de , Afrin harekâtı sırasında şehit olan tüm Türk Silahlı Kuvvetleri’nin asil vatan evlatlarına Allah’ dan rahmet, aileleri ve tüm Türk Milleti’ne baş sağlığı diledi.

AK Gençliğin bugüne kadar bu milletin umudu olduğunu bundan sonraki süreçte de yine bu milletin umudu olmayı sürdüreceğini dile getiren Gizligider, Afrin’e yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı harekâtının 40 yıldan beri bu ülkeye ilişen terör belasının sona erdirilmesi için gerçekleştirildiğini belirterek, gerekirse bu uğurda göreve her daim hazır olduğunu kaydetti.

ALLAH KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk’de şehitlerimize Allah’dan rahmet dileyerek başladığı konuşmasında ‘ Bu harekât, şerefli bayrağımız, milletimiz,dinimiz ve bu ülkemiz için gerçekleştiriliyor. Allah Kahraman Türk Ordusu’nun asil mensuplarının yar ve yardımcısı olsun. Liderimiz tüm dünyaya bir medeniyet öneriyor,Emperyalist ve kapitalistlerin insanlık onurunu hiçe sayan uygulamaları karşısında ,yaratılmışların en şereflisi olan insanın büyük bir erdem içerisinde yaşaması adına ortaya konuluyor bu medeniyet. Yıllar yılı insanı ezen, onu köleleştiren anlayışa karşı Recep Tayyip Erdoğan başkaldırdı, nşallah bu medeniyet kurulacak ve tüm dünya insanları da bunu göreceklerdir.” Dedi

Göktürk, Nevşehir’e yönelik hizmetlerde kendilerine büyük destekler sağlayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın gerek şimdi ve gerekse de kabinelerde görev aldığı bakanlık görevlerinde her daim yanlarında olduklarını dile getirdi ve kendisine teşekkür etti.

Gençlerin kendilerinin baş tacı olduğunu ifade eden Göktürk, AK Parti Gençlik Kollarında görev alacak kadrolara başarılar diledi.

BİZE DİZ ÇÖKTÜRTEMEYECEKLER

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’de Afrin’de şehit olan vatan evlatlarına Allah’dan rahmet, aileleriyle Türk milletine baş sağlığı dileğinde bulunarak başladığı konuşmasında, kongreye katılan Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’a , Nevşehir’e sağlanan hizmetlerde yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

Açıkgöz “Cenab-ı Allah, Mehmetçiklerimizin yolunu açık eylesin.Bu harekat Türk Milletinin var olma ve yok olma mücadelesidir. Bizi küçültemeyecekler, bize dik çöktürtemeyecekler ve bu vatanı asla bölemeyeceklerdir. Çanakkale ve İstîklâl Harbi nasıl önemli ise Afrin harekâtının hiçbir farkı yoktur. Allah Ordumuza muzafferiyet ihsan eylesin. Dünya barışının sağlanması, iyiliğin yeniden dünyada tesis edilmesi için bu hareket önemli. Çünkü bu dava sadece bizim değil, tüm mazlumların davası.” dedi.

Açıkgöz, gerçekleştirilen kongrede görev alacak AK gençlik yöneticilerine görevlerinde başarılar diledi.

11 Şubat 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?