Nevşehir Birlik Vakfı ve DERSİAD İftarındaki Zübükler Kimdi ?

Nevşehir seçime hazırlanırken, düne DERSİAD ve Nevşehir Birlik Vakfı iftarındaki siyasi kuliste değişik bir çalkantı yeniden yol almayı başladı.

Nevşehir seçime hazırlanırken,düne DERSİAD ve Nevşehir Birlik Vakfı iftarındaki siyasi kuliste değişik bir çalkantı yeniden yol almayı başladı.

Özellikle son dönemlerde Nevşehir siyasetinde etkin olan bazı kişi ve ya kişilerin, Kemal Sunal’ın oynadığı eşsiz film olan ZÜBÜK'ü anımsatması hayretle takip ediliyor.

Her devrin kazananı olan Nevşehir Zübüklerinin siyasi başarılarının yanı sıra ekonomik gelişmelerinin de kat be kat artıp artmadığı sorgulanıyor.

Halkın dertlerinden uzak olan bazı siyasi zübüklerin, hatta bir adım daha ileriye giderek halkın dertlerinden bile kendilerine kazanım sağladıkları iddia ediliyor.

Siyasettin en kaynadığı bir zamanda, Nevşehir siyaset kulislerinde Zübük veya zübüklerin kim oldukları yönünün bir kanaatin de oluştuğu vurgulanıyor. Şimdi gözler, her devirde her türlü boyaya boyanan, şahsi ikbal ve çıkarını katmerleyen bu zübüklerin kim olduğunda.

Nevşehir’in merak ettiği ve her şart ve durumda kendilerine başarı yazdıran zübüklerin, Nevşehir’e bir şey verip vermedikleri ise muamma olmaya devam ediyor. Tabii Nevşehir Belediye Başkanlığına talibim diyen bu zübükler daha şimdiden yerel seçimde adaylığını açıklıyor. Şunuda ekliyor işleriniz bekletin ben gelince her işinizi halledecem diyor.

Şehri kafalarına göre dizayn eden bir zübük klanının, halkın içinden gözüküp, halkı hiçe sayan tutumlarını ise, Nevşehirliler ne zaman göreceği merak konusu.

10 Haziran 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Özden TAŞĞIN - Zübükler çok NET dün 17/25 Aralık öncesi verilen fotoğrafların aynısı isimler değişik,tipler değişik fakat yapı*** işler,tutumlar ve uslüp aynı YAZIK YAZIK hiç mi ders çıkarılmadı,hiç mi DEVLET aklı yok,hiç mi VİCDANINIZ yok

Yanıtla . 0Beğen 10 Haziran 15:34

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?