Göre Belediyesi 6 Adet Ticari Taksi Plaka İhalesi Düzenliyor

Nevşehir  Göre Belediyesi Başkanlığında 6 adet ticari taksi plaka ihalesi yapılacak.

Nevşehir   Göre Belediyesi Başkanlığında 6 adet ticari taksi plaka ihalesi yapılacak.

Göre Belediyesi tarafından 6 adet ticari taksinin ihalesi 28.04.2023 Cuma Günü saat 14:00'da yapılacak.

Göre   Belediye Başkanılığı tarafından yapılan açıklamada:" 

1-İhale konusu olan işin niteliği, yeri ve miktarı:

Göre Belediye Meclisi'nin 02.12.2022 tarihli ve 25 nolu kararı doğrultusunda, Belediyemiz Afetevleri Mahallesinde kurulacak taksi durağında çalıştırılmak üzere 6 adet ticari taksi plakasının, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre (Açık teklif usulu) ihale suretiyle satılması İşi.

2-Şartname ve eklerinin nereden ve hangi şartlarla alınacağ:

Şartname ve ekleri, Afetevleri Mahallesi   Niğde Caddesi Belediye Hizmet Binası No:35 Göre/NEVŞEHİR adresindeki Tahsilat Biriminde görevli personel Mehmet DEMİR 'den 250.00TL ihale dokümanı bedelinin ödenmesi suretiyle satın alınabilir. Veya aynı adreste bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, Idarece onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur.

3- İhalenin nerede, hangi tarih ve saatte ve hangi usulle yapılacağı: olduğunu gösterir belge.

lhale, Göre Belediyesinin yukarıda belirtilen adresindeki Belediye Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda 28.04.2023 tarih ve saat 14:00 başlayacaktır. Bir plakanın ihalesi bittikten sonra verilecek 5 dakikalık aralarla ihale   devam edecektir. Ihale, 2886 sayılı Devlet Ihale Kanununun 45. maddesi (açık teklif usulü) gereğince yapılacaktır.

4- Varsa tahmin edilen bedel ve geçici teminat miktarı: Işin tahmini bedeli her bir taksi plakası için idari şartname 3.7. maddesinde belirtilen 95.000,00 TI. dır. Geçici teminat bu bedelin % 3'ü olan 2.850,00 TL dir.

5. Isteklilerden arandan belgelerin neler olduğu:

Isteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeleri ihale dosyası içinde sunmaları gerekir.

a) Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası veya ilgili meslek odası 1) Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da esnaf ve belgesi;

sanatkarlar odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge. 2) Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı

b) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza sirküleri: 1) Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyanname/sirküleri,

2) Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri.

e) Iş bu Şartnamenin 3.8. maddesinde belirlenen geçici teminat miktarına uygun 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 26. ve 27. maddelerine göre geçici teminat olarak kabul edilebilecek belgeler

veya nakit teminatların Göre Belediyesi Tahsilat Servisi veya Göre Belediye Başkanlığının T. C. Vakıf Bankası, Nevşehir Şubesindeki TR 02.0001-5001 5800-72771828-91. IBAN numaralı hesabına yatırıldığını gösteren belge.

d) Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

e) SGK'na ve Vergi Dairesine borcu olmadığına dair ihale tarihinden en az 15 gün önce temin edecekleri belge. Iş ortaklığında her iki ortağında bu belgeleri sunma zorunluluğu vardır.

f) Belediyeye borcu (su, emlak, çevre temizlik vb.) olmadığına dair, belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünden alınmış belge.

g) İhale dokümanının satın alındığına dair belge.

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

h) Tebligat adresini gösterir belge,

1) Adli sicil kaydı,

Ilan olunur.

26 Nis 2023 - 15:25 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Cesur ve Tarafsız Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Cesur ve Tarafsız Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Cesur ve Tarafsız Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Cesur ve Tarafsız Haber değil haberi geçen ajanstır.


Kapadokya'nın Marka İşletmeleri

Kapadokya Bölgesindeki Marka İşletmeler Burada

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir SAADET Partisinde Kimi Milletvekili Olarak Görmek İstersiniz?
Tüm anketler