Özel Öğrenciler Kapadokya Havalimanını Gezdi

Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Okulu 1.ve 2. Kademe özel öğrencileri öğretmenleri ile birlikte bugün Nevşehir Kapadokya Havalimanını gezdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Okulu 1.ve 2. Kademe özel öğrencileri öğretmenleri ile birlikte bugün Nevşehir Kapadokya Havalimanını gezdi.

10 öğrenci öğretmenleri ile birlikte Havalimanına giderek birbirinden keyifli vakit geçirdi. Uçaklara binen, itfaiye araçlarında vakit geçiren öğrenciler, siren sesleri çalarak yangın söndürme tatbikatı gerçekleştirerek merak ettikleri o anları doyasıya yaşadılar. Uçağa ve itfaiye araçlarını karşılarında gören özel öğrencilerin mutluluğu ve heyecanı adeta yüzlerinden okunuyordu.

Özel öğrencilere öğretmenlerinin yanı sıra Gülşehir Kaymakamı Şeyma Polat ve Kapadokya Havalimanı Baş Müdürü Serdar Yılmaz eşlik etti. Kaymakam Şeyma Polat özel öğrencilere birbirinden çeşitli hediyeler dağıtarak öğrencilerin mutluluğunu paylaştı.

Özel öğrenciler havalimanı gezisini yemekle sonlandırdılar.

TOSSFED İl Temsilcisi Tarkan Güney ''Öncelikle havaalanı müdürümüz Serdar Yılmaz'a çok teşekkür ediyoruz bizlere kapılarını açtı. Özel çocuklarımızın normal insanlar gibi güzel vakitler geçirmesine vesile oldu. Bu tür etkinlikler bizler için çok önemli çocuklarımız hiç görmediği araçlara bindiler ve çok mutlu oldular. Bu tür etkinlikleriz devam edecek'' dedi.


 

31 May 2022 - 13:53 - Gündem