Altınyıldız Kreş Anaokulu'nun Yılsonu Gösterisi İzleyenleri Büyüledi

2021-2022 Eğitim - Öğretim yılının sonlarına doğru yaklaşılması nedeniyle, Nevşehir'in en kaliteli okul öncesi kurumu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda yılsonu programı düzenlendi.

2021-2022 Eğitim - Öğretim yılının sonlarına doğru yaklaşılması nedeniyle, Nevşehir'in en kaliteli okul öncesi kurumu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda yılsonu programı düzenlendi.

Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu konferans salonunda yapılan yılsonu gösterisine veliler ve öğrenci yakınları yoğun bir katılım sağlayarak salonu  doldurdular. Anaokulu öğretmenleri Şengül Kurt, Şenay Özlü, Şefika Merve Yandakcı Kaya, Elif Nur Karakoç, Selcan Orhan, Menekşe Başaran, Rabia Ünal, Ebru Yaprak Çetinel ve branş öğretmenleri Kübra Ekici, Büşra Ünal, Beyza Parlar, Büşra Handan Gülal, Bedirhan Çağlar Çotuk ile yardımcı öğretmenler; Aylin Demir, Mehtap Canıtez, Duygu Dur tarafından hazırlanan program, çocukların fotoğraflarından oluşan slayt gösterisi ile başladı.

Merve İnce Özkütük’ün konuşması ile devam eden programa öğrencilerin hazırladıkları birbirinden güzel Bale, Zeybek, Modern Dans ve Kovboy Dansı ile renk kattı. Ardından  Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşan okul korosu, veliler tarafından keyifle izlendi. Büyük yaş grubunun mezuniyet töreni ile devam eden programda cübbelerini giyip, keplerini takan ve öğretmenlerinin ellerinden diplomalarını alan öğrencilerin kep atmalarıyla birlikte duygusal anlar yaşandı.

Anaokulu müdürü Hülya Çete yaptığı konuşmada, programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. Anaokulundan bu yıl mezun olup, gelecek eğitim-öğretim yılında Altınyıldız İlkokulu 1. sınıfa devam edecek tüm öğrencilere bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar diledi.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu başkanı Ragıp Özaltın, Avanos Kaymakamı Olgun Öner, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Anaokulu Müdürü Hülya Çete ve Kreş Müdürü Hande Özaltın tarafından; görev yapan tüm öğretmenlere çiçek takdim edilirken, öğrencilere ise heyecanla bekledikleri madalyaları takıldı.

"Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize böyle güzel bir akşamda bizimle birlikte oldukları için teşekkür ederiz."

31 May 2022 - 09:08 - Eğitim