Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anaokulu Öğrencileri Mezuniyet Sevinci Yaşadı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anaokulu’nda 2021-2022 eğitim öğretim yılının mezuniyet töreni yapıldı.

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anaokulu’nda 2021-2022 eğitim öğretim yılının mezuniyet töreni yapıldı. Kardelen Koleji konferans salonunda düzenlenen anaokulu mezuniyet törenine öğrenci velileri yoğun ilgi gösterirken minik öğrenciler ilk kez mezuniyet sevinci yaşamanın mutluluğunu aileler ile birlikte yaşadı.

Kardelen Anaokulu mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan mezuniyet töreni İlköğretim Okul Müdürü Burhan Kaynar’ın konuşması ile devam etti. Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Burhan Kaynar burada yaptığı konuşmada minik öğrenciler ile bugün burada ilk mezuniyet sevincine ortak oldukları için son derece mutlu olduklarını kaydetti. Kaynar, “Bizler Kardelen Koleji ailesi olarak mutlu bireyler yetiştirmenin çabası içerisindeyiz. Biz öğrencilerimize öğrenirken onların hem de mutlu bireyler olması için çalışıyoruz. Bizlere en değerlilerinizi emanet ettiğiniz için ve bundan sonra da hep birlikte geleceğe emin adımlarla yürümeye karar vermiş olmanızdan dolayı tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyoruz. Bugün burada anaokulundan mezuniyetlerine şahit olduğumuz yavrularımızın hep birlikte üniversitede de mezuniyetlerine şahit olacağımıza yürekten inanıyorum. Katımlarınızdan dolayı tüm velilerimize teşekkür ederim” dedi.

Okul Müdürü Burhan Kaynar’ın konuşmasının ardından ise minik öğrenciler 10.Yıl marşı eşliğinde kep atmanın mutluluğunu yaşadılar.

Kardelen Koleji Anaokulu mezuniyet töreni pasta kesimi ve öğrenci velilerine çeşitli ikramlarda bulunulmasının ardından sona erdi.

30 May 2022 - 18:12 - Eğitim