Altın ve Döviz Haftaya Nasıl Başladı

CT Haber olarak haftanın ilk günü ve haftanın son günleri siz değerli takipçilerimiz için altın ve döviz fiyatlarını Özaltın Atasay'ın katkıları ile değerlendirmeye  devam ediyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

CT  Haber olarak haftanın ilk günü ve haftanın son günleri siz değerli takipçilerimiz için altın ve döviz fiyatlarını Özaltın Atasay'ın katkıları ile değerlendirmeye   devam ediyoruz.

Özaltın Sarrafiyenin Finans Uzmanı Emre Karabulut Döviz ve Altın fiyatlarını sizler için değerlendirdi.

''Altın ve döviz geçen hafta yüksek kapanmıştı. Altın bu haftada direk bu şekilde başladı diyebilirim. Geçen hafta 978’den kapatmıştık şu an 980 seviyelerinde. Biz hep söylüyoruz şu an için direncin bu olduğunu. Önümüzdeki ay ve Temmuz ayı için 1000 i bulur diyorduk ama herhalde bu aylara gelmeden Haziran'ın ortası gibi 1000'i görebiliriz. Rahat bir şekilde yılsonu için zaten bin, bin 100 civarında söylediğimiz gibi devam ediyor.  900 seviyelerindeyken alım seviyesi diye söylemiştik. Dolar yine geçen hafta olduğu gibi yaklaşık 16 bin 350 civarında kapatmıştı. Şu an 16 bin 400 seviyelerinde Euro da 17 bin 600 seviyelerinde. Piyasa bu hafta biraz daha yatay devam edecek ama diğer hafta biraz daha yüksek görebiliriz.'' dedi.

30 May 2022 - 14:06 - Ekonomi