Spor Aşkı Engel Tanımaz Projesi Nevşehir'de Gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan ve desteklenen Spor Aşkı Engel Tanımaz Projesi Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor  Salonu’nda gerçekleştirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan ve desteklenen Spor Aşkı Engel Tanımaz Projesi Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor  Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen malzeme teslim törenine Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, İl genel Meclisi başkanı Gürbüz Dinç, çok sayıda öğrenci ve öğretmen katılım sağladı.

Program Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'in öğrencilere malzemeleri teslim etmesi ile sona erdi.

Etkinlik hakkında mikrofonlarımıza konuşan Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir şu ifadelere yer verdi; 

''Moddomuzda da gördüğünüz gibi Spor Aşkı Engel Tanımaz. Bizler cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde ve destekleri ile başlatılan proje tamamen yerli ve milli. Bu proje için özel üretilen spor ekipmanları ve spor malzemeleri ile birlikte Türkiye'mizin 81 ilinde yaklaşık 500 tane okulumuzun özel eğitim öğrencilerine hizmet eden okullarımıza çok büyük bir malzeme desteği yapıldı. Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi toplumumuzun bütün bireylerinin eşit bir şekilde paylaşımda bulunulması onlara sahip çıkılması ile ilgili desteklerini zaten biliyorsunuz bu kapsamda da özel eğitim okullarında okuyan öğrencilerimiz ve engelli öğrencilerimiz ile ilgili bir proje başlatıldı. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

30 May 2022 - 13:30 - Gündem