Nevşehir AK Parti Kanadı Şok ‘Şeylere’ Ne Cevap Verecek?

Ramazan Bayramı sonrası defalarca siyasetin hareketleneceğini gerek haberlerimiz gerekse yayınlarımızda vurgulamıştık. Bayram sonrası Basın açıklamalarıyla gündeme gelen İyi Parti İl Başkanı Ömer Ay fitili ateşledi.

Büyütmek için resme tıklayın

Ramazan Bayramı sonrası defalarca siyasetin hareketleneceğini gerek haberlerimiz gerekse yayınlarımızda vurgulamıştık. Bayram sonrası Basın açıklamalarıyla gündeme gelen İyi Parti İl Başkanı Ömer Ay fitili ateşledi.

Bir dönem Belediye Başkanlığı yapan Hasan Ünver ve ekibinin yolsuzluk yaptığını iddia etti. Açıklamalar öyle yerlere gitti ki ‘Bel Altı’ mevzuları bir hayli dillenmeye başladı.

Ömer Ay, AK Partili siyasilerin kadın kolleksiyoneri olduğunu, “Yıldız” isminde ki bir kadını Belediye Başkanı ve şoförünün paylaşamadığını, Eşlerini boşayan Belediye Başkanlarının sekreterleriyle evlendiği gibi konulara değinerek adeta AK Partili isimleri bombardımana tuttu.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nevşehir’de temsilcisi olduğunu belirten Ali Kemikkıran kendi hakkında ki konular başta olmak üzere son zamanlarda partililer hakkında çıkan söylemleri kasıtlı olarak görmezden mi geliyor?

AK PARTİ İL BAŞKANI NE İŞ YAPIYOR?

Nevşehir AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran bu tarz iddialara cevap vermeyecekse hangi konulara cevap verecek?

Nevşehir tarihinde ilk defa AK Parti İl Başkanlığı saksıdan farksız bir şekilde siyaset yapması ne kadar doğrudur?

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk hakkında çıkan ‘Bel Altı’ iddialara, İl Genel Sekreteri Gürbüz Dinç hakkında söylenen sözlere, yirmi yıldır Nevşehir’de yönetimin AK Partili Belediyenin çalışanlarına yine ‘Bel Altı’ şeklinde ki iddialarda bulunan Ömer Ay’a hangi AK Partili yönetici cevap verecek?

SUSMAK İDDİALARI KABUL ETMEK ANLAMINI TAŞIR!

Nevşehir AK Parti camiası açıklanan bu söylemler hakkında çok rahatsız en çokta bu söylemler karşısında suspus olan İl Başkanlığından rahatsız. AK Partili Belediyelere ve siyasilere sistematik bir şekilde muhalefet temsilcileri tarafından yapılan bu açıklamalara neden cevap verilmiyor?

Bakalım AK Parti İl Başkanı Kemikkıran bu kez suskunluğunu bozup konuşacak mı? Nevşehir kamuoyu açıklama bekliyor…

24 May 2022 - 18:21 - Siyaset