İş İnsanı Levent Aldatmaz'dan Hasan Ünver'e Tepki

Bir dönem belediye başkanı olan Hasan Ünver, hakkında yapılan iddialara yanıt vermek için dün bir basın açıklaması yaptı.

Bir dönem belediye başkanı olan Hasan Ünver, hakkında yapılan iddialara yanıt vermek için dün bir basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasının ardından Hasan Ünver'e tepkiler gelmeye başladı. İş insanı Levent Aldatmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski belediye başkanı Hasan Ünver'e tepki gösterdi.

Aldatmaz yaptığı paylaşımda; ''Allah senin gibi siyaset çatısı altında her türlü çirkefliği ve yolsuzluğu yapanların şerrinden Ümmet-i Muhammed'i korusun. Bu memlekete büyük bir ibret olarak kalacaksın. Her yere adamlarını yerleştirdin. Herkes adamındı kendince sağlama almıştın kendini ama unutma ki bir büyük sözü "Mızrak çuvala sığmaz" kim ne yaparsa bir gün ortaya çıkar. Bir daha da ortaya çıkıpta milleti günaha sokma. Senin planın değil ALLAH'ın dediği olur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın adını da ağzına alma. Sen ona lâyık bir insan değilsin.
(Seni ve Senin gibilerini RABBİM Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafından temizlesin...)Âmin '' ifadelerine yer verdi.

19 May 2022 - 13:34 - Gündem