Başkan Özçelik'ten Kutlama Mesajı

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, tam bir asır önce yakılan bağımsızlık mücadelesi meşalesinin Türk gençliğinin kararlılığı, azmi ile daha nice yüzyıllar yaşatılacağına inandıklarını ifade etti.  

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, tam bir asır önce yakılan bağımsızlık mücadelesi meşalesinin  Türk gençliğinin kararlılığı, azmi ile daha nice yüzyıllar yaşatılacağına inandıklarını ifade etti.  

Başkan Özçelik, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve  spor bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada; “19 Mayıs 1919, bir milletin yeniden doğuşunu ifade eder. Cumhuriyetimiz, bu felsefe üzerine inşa edilmiştir. Başta Mustafa Kemal olmak üzere silah arkadaşları ve kahraman halkımız yoksul Anadolu topraklarına bir meşale yakmışlardır. Bu anlamlı günü gençliğimize armağan eden, Anadolu topraklarını yeniden Anadolu yapan Gazi Mustafa Kemal’i, bu kahramanlık destanını yazan tüm Şehitlerimizi saygıyla anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 

19 May 2022 - 10:53 - Gündem