Deneyap Teknoloji Atölyesi Tanıtım ve Bilgilendirme Semineri Düzenlenecek

Nevşehir’de kurulacak “Deneyap Teknoloji Atölyesi” tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Youtube platformu üzerinden Seminer gerçekleştirilecek.

Nevşehir’de kurulacak “Deneyap Teknoloji Atölyesi” tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Youtube platformu üzerinden Seminer gerçekleştirilecek.

İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Bilindiği gibi geleceğin teknoloji yıldızlarını yetiştirmek üzere ilimizde çılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyesi için 31 Mayıs 2022 tarihine kadar öğrenci başvuruları alınmaya devam edilmektedir. Bu kapsamda Deneyap Teknoloji Atölyesi gerekli tanıtım ve duyuru çalışmalarına devam edilmekte olup, iletişim çalışmaları kapsamında ‘Deneyap Türkiye’ projesinin tüm öğretmen, öğrenci ve velilere duyurulabilmesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızca Youtube platformu üzerinden canlı yayın ile tanıtım ve bilgilendirme yapılması planlanmıştır. Bu kapsamda 18.05.2022 Çarşamba günü saat 20:00’da ‘Deneyap Türkiye’ Youtube hesabından ‘Veli Bilgilendirme Semineri’ gerçekleştirilecektir. İlimiz 4. 5. 8. 9. ve lise hazırlık sınıfları öğrencileri, öğretmenleri ve öğrenci velilerine yönelik gerçekleştirilecek seminere ilişkin Youtube platformu canlı yayın bilgileri aşağıda sunulmuş olup, ilgililerin bahse konu seminere katılmalarını bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Canlı Yayın Tarihi: 18.05.2022 Çarşamba – Saat 20:00

Canlı Yayın Bağlantısı:  https://www.youtube.com/watch?v=0wC_64kxvV0

 

 

 

 

 

17 May 2022 - 10:02 - Eğitim