İş Adamı Muzaffer Leblebici'ye Teşekkür

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Spor Şehri Düzce" sloganı ile Düzce'de sporun gelişmesi adına önemli  adımlar atan İş İnsanı Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici'ye teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, " Spor Şehri Düzce" sloganı ile Düzce'de sporun gelişmesi adına önemli  adımlar atan İş İnsanı Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici'ye teşekkür etti.

Brezilya'da düzenlenen 24.Engelliler Yaz Olimpiyatları'nda büyük başarı elde ederek, 'Ferdi Kata'da gümüş madalya, 'Takım Kata'da ise altın madalyayı ülkemize kazandıran Düzce Belediye Spor Akademisi sporcusu Sabri Kıroğlu ile Türkiye ikinciliği elde eden milli güreşçilerimiz Sergen Türkan ve Özgür Çağlayan, Başkan Özlü tarafından ödüllendirildi.

'Spor Şehri Düzce' olma yolunda önemli bir adım attıklarını belirten Başkan Özlü, "Spor Akademimizin katkıları ile önümüzdeki dönemde daha çok Dünya Şampiyonları çıkaracak. Spor Akademisinin Başkanı Muzaffer Leblebici'ye de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyorum." dedi.

14 May 2022 - 22:48 - Spor