Altınyıldızlı 3.Sınıflardan Muhteşem Anneler Günü Programı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan yapılan açıklamada;

"Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti. 11 Mayıs Çarşamba günü okulumuz 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan program velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.

Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı. Jimnastik gösterisi, Halk Oyunları gösterisi, Mini tiyatro, Modern Dans, Oratoryo ve İngilizce-Türkçe şarkılar sunan öğrencilerimiz program sonunda öğretmenlerinin onlara madalya hediye etmesiyle sevinçle programlarını bitirdiler.

 Program sonunda okul Müdürü Sayın Mehmet Eravcı yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz Hüseyin Akyürek, Fatma Yağmuroğlu, Ertan Kahveci, Mustafa Erdem, Keziban Akyürek, İngilizce Öğretmeni Gizem İçem, Astronomi ve Drama öğretmeni Gülbahar Yarılı, Halk Oyunları Öğretmeni Kübra Ekici, Müzik Öğretmeni Ömer Küçük ‘e teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

 Öğrencilerimize hazırlamış oldukları programdan dolayı teşekkür ediyor, tüm Annelerin Anneler gününü kutluyoruz" denildi.

12 May 2022 - 09:23 - Gündem