AK Partili Belediyeye Hiç Yakışıyor Mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kabinedeki bir çok bakan basta olmak üzere millet İhalardan, Sihalardan bahsederken övünürken bugün Nevşehir'de çok ilginç bir olay yaşandı. 

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kabinedeki bir çok bakan basta olmak üzere millet İhalardan, Sihalardan bahsederken övünürken bugün Nevşehir'de çok ilginç bir olay yaşandı. 

O OTOBÜS HİÇ YAKIŞIYOR MU 

Nevşehir'e bağlı Çat Belediyesi adeta bugün iktidar belediyelerinin olmayan bir çok durumunu ortaya koydu. Son 10 gündür Çatlı vatandaşlar, öğrencileri taşıyan otobüse isyan ederken bugün Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekiplerince trafiğe çıkarılmadı. 

Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk, ondan önceki belediye başkanı şimdilerin il özel idare Genel sekreteri Kamil Duru'yu aratır oldu. 

Çatlılarda bu durumun farkında 

Çatlılar yeni seçimi adeta en çok bekleyen seçmen durumunda Kâmil Duru'yu adeta elektriksiz kalmış vatandaşlar gibi mum gibi arıyorlar. İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru döneminde böyle şeylerle karşılaşmayan vatandaşlar İbrahim Ertürk'ten bir çaba bekliyorlar. Çat beldesinin yolları perişan durumda olduğu gibi ulaşımında kullanılan otobüslerde sıkıntılı gün içinde öğrencilere taşıyan 1986 model araç ile adeta kaza anında ölüme de davetiye çıkarıyorlar. 

Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk, seçildiği günden beri bu hususları çok dikkate almazken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bahsettiği gönüllere girme hususunu tam olarak yapamadığı da gözlemleniyor. 

AK PARTİ ACIGÖLDEN SONRA ÇATTA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYOR 

Nevşehir'de AK Partili belediyeler S.O.S vermeye devam ediyor. Acıgöl'de AK Parti adeta oy rekoru kırarken Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ın yaptıkları ve çalışmalarıyla adeta alınan oylar birer birer erirken Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk'te Çat Beldesinde yaptıkları ile oyları eritiyor. Anavatan belediyeler yüzünden iktidardan düşerken AK Partili Belediyelerin yaptıkları da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a zarar veriyor. 

05 May 2022 - 20:38 - Gündem