NTSO Başkan Adayı Yüksel Babaoğlu'ndan 1 Mayıs Mesajı

 Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı Yüksel Babaoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Büyütmek için resme tıklayın

  Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı Yüksel Babaoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı Yüksel Babaoğlu, “Emekleri, gayretleri ve döktükleri alın teri ile üretim ve kalkınmanın en önemli unsuru olan işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Babaoğlu  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Ülkemizin kalkınması ve ilerlemesi, ekonomimizin sağlam bir temel üzerinde olmasına bağlıdır. Ekonomimizin temeli ve en önemli dinamikleri üretimin merkezinde yer  alan işçi kardeşlerimizdir. Bizler, alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Ülke olarak hedeflerimize emekçi ve girişimci dayanışmasıyla ulaşacağımızın bilincindeyiz. Çalışanlarımızın, her türlü zorluğa rağmen gösterdiği örnek  mücadele altın değerindedir ve takdire şayandır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Nevşehirli emekçi kardeşlerim olmak üzere tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, sevdikleriyle huzurlu, sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

01 May 2022 - 17:56 - Gündem