Başkan Karanfil 1 Mayıs İşçi Bayramını Kutladı

Memleket Partisi Nevşehir İl Başkanı İbrahim Karanfil 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Memleket Partisi Nevşehir İl Başkanı İbrahim Karanfil 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan  Karanfil yayımladığı mesajında Bizler alın terinin önemini bilen insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin savunucularıyız. Hükümetimiz milletimizden aldığı güçle daha huzurlu hak ve hürriyetlerine saygı duyan özgürce yaşanabilen bir Türkiye için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bizler millet olarak işçilerimizin alın terinin önemini kutsallığını bilen bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bu anlamda hükümetimiz milletimizden aldığı güçle daha güçlü daha huzurlu daha gelişmiş insan hak ve hürriyetlerinin özgürce yaşanabildiği bir Türkiye için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiyenin büyüyüp gelişmesine devam etmesi ve bununla birlikte 2023 hedeflerine ulaşılmasında en büyük paylardan birinin çalışan üreten işçi ve emekçiler olacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi memur kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum  ifadelerinde bulundu.

01 May 2022 - 17:51 - Gündem