Bakan Ersoy İftarını Derinkuyu'da Yaptı

Nevşehir'e incelemelerde bulunmak üzere gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Derinkuyu'da iftar programına katıldı.

Nevşehir'e incelemelerde bulunmak üzere gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Derinkuyu'da iftar programına katıldı.

Nevşehir'e bugün gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geldiği andan itibaren çeşitli ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu. İftarda ise Derinkuyu'da düzenlenen programa katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla Derinkuyu Belediyesi ev sahipliğinde kültür merkezinde düzenlenen İftar programına, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Derinkuyu Kaymakamı Muhammed Yılmaz , AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ile Belediye Başkanları, Nevşehir il ve Derinkuyu ilçe protokolü ile çok sayıda Derinkuyulu vatandaş katılım sağladı. 

Düzenlenen iftar programı hakkında görüşlerini dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Kültür ve Turizm Bakanımız sayın Mehmet Nuri Ersoy’un teşrifleri ve hazirunumuzla birlikte; Derinkuyu Yeraltı Şehrimizi inceleyip, Derinkuyu Belediye Başkanımız Bülent Aksoy’un ev sahipliğinde iftar bereketini de Derinkuyulu hemşehrilerimizle paylaştık." diyerek,

yeraltı ve yerüstü zenginlikleri ve eşsiz güzellikleri ile Kapadokya'nın bir turizm cenneti olduğunu söyledi.

27 Nis 2022 - 21:36 - Yaşam