Altınyıldızda 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri ve velilerin de katılımı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri ve velilerin de katılımı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir. Hazırlanan programda, oratoryo gösterisi, halk oyunları, Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından seslendirilmiş istiklal marşları, öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan kutlama mesajları içeriği ile tamamlanmıştır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir. Varlığımız Türk Varlığına Armağan Olsun.

Programın hazırlanmasında emeği geçen 2.Sınıf öğretmenlerimiz LEVENT YAĞMUROĞLU, SEBAHATTİN ÜNSAL, ŞERİFE İLHAN, TÜLİN PAK, NERMİN KAYSERİ, Halk Oyunları öğretmenimiz Kübra EKİCİ, Müzik öğretmenimiz ÖMER KÜÇÜK ve sevgili öğrencilerimize, programda bizleri yalnız bırakmayan saygıdeğer velilerimize teşekkür eder, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutlarız.

TÜM DÜNYA ÇOCUKLARININ

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 Nis 2022 - 12:12 - Eğitim