Türkiye Kamu-Sen'de istişare toplantısı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen Nevşehir il temsilciliği aylık istişare toplantısını Kamu-Sen Nevşehir il temsilciliği binasında gerçekleştirdi. 

NEVŞEHİR(MHA)  Türkiye Kamu-Sen Nevşehir il temsilciliği aylık istişare toplantısını Kamu-Sen Nevşehir il temsilciliği binasında gerçekleştirdi. 

İl Temsilcisi Turgay Çetin yaptığı konuşmada; "Bu mübarek Ramazan ayında iftar sonrası toplantımıza iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. İnşallah Ramazan Bayramına da mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaşır idrak ederiz. Yoğun bir sendikal gündemin son bir ayına girmiş durumdayız. Bu süreçte konfederasyonumuza bağlı tüm sendikalarımız büyük bir mücadele göstererek Türkiye sevdamız ekmek için kavgamız düsturu ile alanda sendikacılık dersi vermiştir.

Milli birlik ve beraberliği esas alarak yaptığımız mücadelede ek zam taleplerimizi, aylık enflasyon farklarının ödenmesini, refah payı taleplerimizi her zaman ifade ettik. Bugün burada toplanan sendikalarımızın yöneticileri 15 Mayıs'ta muhataplarına sendikacılık dersi verecektir. Bugün birliğimize vesile olan Ramazanı şerifinizi kutluyorum" dedi.  

23 Nis 2022 - 12:04 - Gündem