Ürgüp’te Neler Oluyor?

Ürgüp Temenni Dükkan Projesi inşaatı halkın farklı birçok kesimi tarafından tepki çekerken polemikler yaşanmaya devam ediyor.

Ürgüp Temenni Dükkan Projesi inşaatı halkın farklı birçok kesimi tarafından tepki çekerken polemikler yaşanmaya devam ediyor.

Türkiye'nin tanınmış gazetecilerinden Ürgüplü Cem Seymen, sosyal medya paylaşımları ile Ürgüp'te inşaatı kısa süreli durdurma sonrası devam eden Temenni Dükkan Projesi'ne tepki göstererek doğal güzelliğin bozulduğunu belirtiyor. Gazeteci Seymen'in takipçileri, projenin inşaatı başladığı günden bu güne tepki göstermeye devam eden Seymen'in son paylaşımının altına Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fatih Okur'un yaptığı yorum ile adeta şoke oldu.

Ürgüp'te Sular Durulmuyor!

Fatih Okur yaptığı yorumda, "Linç ettirmeye çalıştığın dükkanların iki dükkan yanındaki dükkanın senin olduğunu ve çatısının kaçak olduğunu da anlatayım mı herkese" diyerek söz konusu dükkanı fotoğrafta işaretleyerek paylaştı.

Seymen'in bir takipçisi yaptığı yorumda ise, "Yapılması gereken şey çok basit ve net, ilk önce sana veya bir yakınına ait olan usulsüz yeri yıktırmakla başla ki sonrasında kimse ağzını açamasın ve samimiyetinden şüphe edemesin." diyerek Seymen'e yol gösterdi.

Ürgüp'te sular bir türlü durulmak bilmezken, Gazeteci Cem Seymen, konu ile ilgili herhangi bir çalışma başlatacak mı? merak ediliyor. 

21 Nis 2022 - 12:24 - Gündem