- 20 Şubat 2020

Kardelen'de Deneme Sınavı Yapıldı

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Nevşehir'in Öncü Kurumu Olan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde Ara Değerlendirme Sınavı Yapıldı.

mask

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Nevşehir'in Öncü Kurumu Olan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde Ara Değerlendirme Sınavı Yapıldı.

Öğrencilerin bilgilerini ölçmek, ortaya çıkabilecek olası eksikliklerini gidermek ve öğrenilen bilgileri pekiştirmek amacıyla Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde 9,10,11 ve 12. sınıflar düzeyinde deneme sınavları gerçekleştirildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, "Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin gelişimine maksimum düzeyde katkı sağlamak üzere tüm sınıflar düzeyinde deneme sınavlarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Öğrencilerimiz de gerçekleştirilen deneme sınavlarımızın ardından lider eğitim kadromuz rehberliğinde uygulamış olduğumuz soru çözüm saatlerinde yapamadıkları soruları çözüp akademik anlamda iyileştirme sağlama imkanı bulmakta. Kurum olarak öğrencilerimizin her türlü eksiğini kapatma yönünde uygulayacağımız sınavlar süreç içerisinde periyodik olarak devam edecektir." dedi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi