- 16 Ocak 2020

Nevşehir Şehit Gazi-Sen Ziyaretlerine Devam Ediyor

Nevşehir Şehit Gazi-Sen Genel Başkan Yrd., Eğitim Kolları Genel Başkan Yrd., İl Başkanı ve Yönetim Kurulu, Nevşehir’de bir dizi ziyaretlere bulundu.

mask

Nevşehir Şehit Gazi-Sen Genel Başkan Yrd., Eğitim Kolları Genel Başkan Yrd., İl Başkanı ve Yönetim Kurulu, Nevşehir’de bir dizi ziyaretlere bulundu.

Dernek Nevşehir’de çalışma faaliyetlerine son hız devam ediyor.

Yaptıkları ziyaretler ile Nevşehir Şehit Gazi-Sen (Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları İle Vatansever Kamu Sendikası) derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veriliyor.

Bu çerçevede Nevşehir’de Şehit Gazi-Sen’in daha fazla aktif çalışmalar içinde bulunduklarını düzenledikleri ziyaretlerle anlatıyor.

Nevşehir Şehit Gazi-Sen ilk ziyaretini, Genel Başkan Yrd. Tuna Avcı, Eğitim Kolları Genel Başkan Yrd. Gökhan Baytemur, İl Başkanı İsmail Karabıyık Ve Yönetim Kurulu ile birlikte Nevşehir Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Ramazan Çiftci’yi ziyaret etti.

Başkan Çiftci ziyaretinin ardından Nevşehir AK Parti Milletvekili Yücel Menekşe’yi ziyaret ettiler.

Vekil Menekşe’ye Şehit Gazi-Sen Dernek adına Nevşehir’de yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Buradan ayrıldıktan sonraki bir diğer ziyaretlerini Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci’ye yaptılar.

Nevşehir Şehit Gazi-Sen’in son durağı ise Nevşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz oldu.

Sendika çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Yrd. Tuna Avcı, Eğitim Kolları Genel Başkan Yrd. Gökhan Baytemur, İl Başkanı İsmail Karabıyık ve Yönetim Kurulu yaptıkları ziyaretler sonrası teşekkürlerini iletti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi