- 11 Aralık 2019

NEVÜ'de Etkileşimli Powerpoint ve Blok Tabanlı Kodlama Uygulamaları Sergisi Düzenlendi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi NEVÜ Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından Eğitimde Etkileşimli Powerpoint ve Blok Tabanlı Kodlama Uygulamaları Sergisi düzenlendi.

mask

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından “Eğitimde Etkileşimli Powerpoint ve Blok Tabanlı Kodlama Uygulamaları Sergisi” düzenlendi.

NEVÜ Eğitim Fakültesinde Akademik Danışmanlığını Dr. Öğretim Üyesi Şeyhmus Aydoğdu’nun yaptığı, Bilgisayar I dersini alan Özel Eğitim, Sınıf Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği ve Matematik Öğretmenliği ile Blok Tabanlı Kodlama dersini alan öğrenciler tarafından “Eğitimde Etkileşimli PowerPoint ve Blok Tabanlı Kodlama Uygulamaları Sergisi” gerçekleştirildi.

Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Şeyma Akkaya Deviren ve fakültede görevli öğretim üyeleri ve öğrencilerin katıldığı serginin açılış konuşmasını Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Meydan yaptı. Meydan konuşmasında serginin düzenlenmesinde emeği geçenler ile öğrencilere teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.

Daha sonra açılışı gerçekleştirilen sergide öğrenciler tarafından geliştirilen PowerPoint ve Scratch uygulamaları hakkında katılımcılara uygulamalı bilgiler verlidi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi