- 20 Eylül 2019

Kardelen Kolejinde Geleceğin Bilim İnsanları Yetişiyor

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Kardelen Koleji 25 yıllık eğitim tecrübesini teknolojik yeniliklerle birleştirerek Geleceğin Bilim İnsanlarını Yetiştiriyor.

mask

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Kardelen Koleji 25 yıllık eğitim tecrübesini teknolojik yeniliklerle birleştirerek Geleceğin Bilim İnsanlarını Yetiştiriyor.

Kardelen Koleji Fen Laboratuvarı ile tüm grupların fen derslerinde deneyleri yapmaya yetecek teknik donanıma sahip olup her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. İyi bir fen eğitimi ancak laboratuvarın ve deney derslerinin de hakim olduğu, ezbercikten uzak yapılan derslerle mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Kardelen Koleji, öğrencilerin tüm isteklerine cevap verecek niteliktedir. Fen derslerindeki ilk hedefimiz öğrencilerin yaparak, yaşayarak öğrenmesidir. Yaparak ve yaşayarak öğrenme; derin izli, uzun süre kalıcıdır. Genelleme olanağı sağlar, yaratıcılığı teşvik eder, problem çözme yeteneğini geliştirir. Yaparak ve yaşayarak öğrenmenin en güzel ve kalıcı öğrenme yolu olduğu inancına sahip olan Kardelen Eğitim Kurumları; teknolojik her türlü materyale sahip fen laboratuarı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Soyut konuların deney ortamında samutlaştırılarak öğrencilere anlatıldığı ve en önemlisi de öğrencilerin kendilerinin de deney yapma şansına sahip oldukları fen laboratuarımızda öğrencilerimiz bilimin sevecen yüzüyle tanışma imkanı bulmaktadır.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi