- 08 Temmuz 2019

Kardelen Kolejinde Sizi Neler Bekler?

İLAN HABER-Çeyrek Asırdır Nevşehir’in Eğitimde Öncü Kurumu Kardelen Koleji Anaokulundan Liseye kadar öğrencilerimizin ilgi, istek ve yetenekleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir.

mask

İLAN HABER-Çeyrek Asırdır Nevşehir’in Eğitimde Öncü Kurumu Kardelen Koleji Anaokulundan Liseye kadar öğrencilerimizin ilgi, istek ve yetenekleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kardelen Koleji olarak öğrencilerimizi sevgi ile karşılıyor, sağlıklı güven ilişkisi kurabilmeleri için öğretmen, öğrenci, veli işbirliği ile uyum çalışması yürütüyoruz. Bu amaçla okulumuz öğretim programı içerisinde uzman eğitim kadromuz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Nevşehir’in Tek Müstakil ve Modern Anaokulu

Korunaklı ama özgür bir ortam sağlayan Özel Kardelen Anaokulu, Miniklerin kendilerini ifade edebilecekleri alana sahip, onların sınır tanımayan düşünce güçlerini açığa çıkarabilecek, birey olduklarını hissettirebilecek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. “Mutlu Olan Çocuk; Eğlenir, Öğrenir, Üretir” misyonuyla hareket ederek çocuklarımızı İlkokula hazır konuma gelmeleri sağlanmaktadır.

İlkokul Öğrencilerimizin Bilişsel ve Sosyal Gelişimlerini Maksimum Seviyeye Çıkarıyoruz

Kardelen Koleji İlkokulu; çocuklara bilgi aktarmak yerine onları düşünmeye, araştırmaya, merak etmeye teşvik edebilecek, en önemlisi öğrendiklerini hayatta uygulayabilecekleri bir eğitim programı sunarak, bilgisini toplumsal yaşam becerilerine aktarabilen, analitik ve sentez yetenekleri gelişmiş, kendi potansiyelinin farkına varan, öz farkındalığı gelişmiş, benlik saygısı yüksek, özgüveni ve motivasyonu yüksek nesiller yetiştirmek hedeflenmektedir.

İyi bir Lise İçin Kardelen Ortaokulunu Seçin

Kardelen Ortaokulu öğrencilerine Liselere Geçiş Sınavlarına yönelik hazırlanan eğitim programları ile iyi bir lise için temellerini sağlam atmalarını sağlar. Alanlarında uzman kadrosu ile “başarı ekip işidir” anlayışıyla hareket eden Kardelen Ortaokulu, Türkiye ve Nevşehir derecelerine sahip ilk özel okuldur. Kardelen Koleji Rehberlik Birimi öğrenciyi mesleki hedefleri doğrultusunda desteklemekte ve yönlendirmektedir. Akademik başarılarının yanı sıra Değerler Eğitimine de çok önem vererek öğrencilerini vatanına ve toplumsal değerlerine sahip çıkan bu bağlamda da iyi birer insan olarak yetişmeleri sağlanmaktadır.

Geleceğin Liderleri Kardelen Fen ve Anaokulu Lisesinde

Geleceğin Liderlerini Yetiştiren Kardelen Koleji Fen ve Anaokulu Lisesi, öğrencilerinin yüksek öğrenime hazırlanmaları içi her türlü olanağı sunarak, TYT-AYT’de derece yapmalarını sağlamak, böylece Türkiye’nin en iyi üniversitelerini kazanmalarına katkıda bulunmaktadır. LGS başarısını üniversite sınavına taşımayı hedefleyen okulumuz öğrencilerimizin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşma yönünde sistemli bir eğitime tabi tutmaktadır. Öğrencilerimizin yaparak, yaşarak öğrenmelerini sağlamak amacıyla öğretim programına uygun eğitim içerikli etkinlikler yapılmaktadır.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi