- 06 Temmuz 2019

Kardelen Koleji Öğrencilerine Sanatla Dolu Yaz Kampı Fırsatı Sunuyor

Nevşehir’in İlk Özel Okulu Kardelen Koleji öğrencilere sanat dolu bir yaz kampı geçirme fırsatı tanıyor.

mask

Nevşehir’in İlk Özel Okulu Kardelen Koleji öğrencilere sanat dolu bir yaz kampı geçirme fırsatı tanıyor.

Kardelen Koleji Yaz Kampı bünyesinde gerçekleştirilen görsel sanatlar kursu ile öğrenciler wood art hakkında bilgi edinerek ilk çalışmalarını tamamladılar. Ayrıca seramik atölyesinde de birbirinden güzel sanat eserlerini ortaya çıkardılar. Kardelen Koleji görsel sanatlar eğitiminde; öğrencilerin duygu, düşünce ve izlenimlerini anlatabilme yeteneklerini ve yaratıcılıklarını estetik bir düzeye ulaştırmaları hedeflenmektedir. Öğrenciler görsel sanatları anlama ve değerlendirme becerisi kazanırken kendi sanatsal gelişimlerini sürdürebilen bireyler olarak yetiştirilmektedir.

İlk Adım Yaz Kampı Görsel Sanatlar Eğitimleri ile öğrenciler seramik ve wood art gibi çalışmalarla; grup içinde hareket etmeyi, yaratıcılık yönlerini geliştirmeyi, problemlere farklı çözümler getirmeyi öğrenmektedirler.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi