- 17 Mayıs 2019

Nevşehir'de İlklerin Adamı Kim ?

Nevşehir iş dünyası ve kamuoyunun yakınen tanıdığı isimlerden olan Halil Uluer,şehrin turizm ve kalkınmasında,hatta tanıtımında mihenk taşlarından bir isim olarak göze çarpıyor.

mask

Nevşehir iş dünyası ve kamuoyunun yakınen tanıdığı isimlerden olan Halil Uluer,şehrin turizm ve kalkınmasında,hatta tanıtımında mihenk taşlarından bir isim olarak göze çarpıyor.

BALON TURİZMİ, ULUER SAYESİNDE GELİŞTİ

Nevşehir'de balon turizmini icat etmedi Halil Uluer,fakat balon turizmini geliştiren,popülaritesini artıran,gündeme taşıyan ve canlandıran isim hiç şüphesiz ULUER GROUP oldu.

BAŞARILI BİR İŞ ADAMI

İkili ilişkilerde azımsanmayacak kadar,mükemmel bir çevreye sahip olan Halil Uluer,Dünya ve Türkiye genelinde bir çok ünlü simayı Kapadokya bölgesinde ağırlayarak Nevşehir'i gündem yapmayı başardı.

ŞİMDİ SIRA ULUER DEFENSE'DE ! YANİ ULUER SAVUNMA SANAYİNDE !

ULUER GROUP yeni yatırım hedefini milli savunmaya yöneltti, şimdilik üretim ve fabrikasını Konya merkezli yapan ULUER SAVUNMA SANAYİ önümüzde ki yıllarda Nevşehir sanayinde savunma alanında da üretim yapmayı hedefliyor.

Bakalım Nevşehir'den bir yiğit çıktı, diğer yiğitlerde Halil Uluer'i örnek alıp teknolojik sanayide Nevşehir'imize katkı sağlayacaklar mı ?

ŞEHRİMİZİN HER BİR DEĞERİNE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ,

KİM BU MEMLEKETİN BAYRAĞINI HAK ETTİĞİ YERLERDE DALGALANDIRIRSA, CT HABER MERKEZİ OLARAK HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN!


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi