- 02 Mayıs 2019

Belediye Başkanı Rasim Arı'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya, çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve yöneticileri ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

mask

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya, çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve yöneticileri ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminin ardından Nevşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Rasim Arı’yı sivil toplum örgütleri ve kurumların temsilcileri ziyaret etti.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Başkan Arı, gazeteciler ile bir süre görüştü. Gazetecilere Nevşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin bilgiler veren Arı, Nevşehir’in ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı gazetecilere teşekkür etti.

Ziyaretin anısına Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Belediye Başkanı Arı’ya, üzerine bir çocuğu severken fotoğrafının işlendiği ahşap çerçeve hediye etti.

Anadolu Ajansı (AA) Kayseri Bölge Müdürü Tevfik Işık’da Başkan Rasim Arı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Arı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. AA'nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Arı, Işık’a başarılar diledi.

Bölge Müdürü Işık da AA Kayseri Bölge Müdürlüğünün çalışmaları hakkında Arı’ya bilgi verdikten sonra Arı’ya AA 2018 Almanağı hediye etti.

Ziyarette, AA Nevşehir Büro Müdürü Behçet Alkan’da yer aldı.

Belediye Başkanı Rasim Arı daha sonra Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği, Nevşehir Fenerbahçe Spor Okulları, Yol-İş Sendikası Nevşehir Şubesi, Nevşehir Sigorta Acenteleri Derneği, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkan Yardımcısı Okan Geçgel, Nevşehir Şube Başkanı Can Taşkın, Genç Nevşehirliler Platformu ve Galatasaray Spor Okulları, Vilayetler Birliği Anaokulu yöneticileri ve öğrencilerini ayrı ayrı makamında kabul etti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi