- 29 Mart 2019

Tüm İlçe ve Beldelerdeki, AK Kadrolar, Kâmil Duru'yu Bekliyor !

Kamil Duru,seçim çalışmalarında,hattı müdafaadan, sathı müdafaa geçti. Sadece Çat Beldesinde sınırlı tutmadığı seçim sürecine ilçe ve beldelerdeki dava neferliği ile devam ediyor.

mask

Kamil Duru,seçim çalışmalarında,hattı müdafadan, sathı müdafaya geçti. Sadece Çat Beldesinde sınırlı tutmadığı seçim sürecine ilçe ve beldelerdeki dava neferliği ile devam ediyor.

AK PARTİ İL VE İLÇE BAŞKANLARININ YOKLUĞUNU, KÂMİL DURU DOLDURUYOR!

Gittiği ilçe ve beldelerde konuk olarak yer almayı tercih etmeyen Kâmil Duru,sevgi,saygı ve hörmetini AK Parti için çalışarak,partili gönüldaşlara hitap ederek,coşkulu bir havada geçmesini sağlıyor.Dinleyicilerden samimiyet ile tam not alan Duru,uzun seçim dönemi boyunca sadece bir (1) kere ziyaret gerçekleştiren parti yönetim kadrolarına rağmen işi sıkı tutmaya kararlı.

TEK ZİYARET EDİLEN YERLER, SIKINTILI BELDE VE İLÇELER!

Seçimin uzun günler öncesinde,ilan edilmesine rağmen,sıkıntılı olan bölgelerin net bir şekilde belli olmasına rağmen,kısa ve tekil ziyaretler ile sonlandırılan ziyaretler,bölge seçmeni ve partililer tarafından,adeta hüsrân ile karşılandı.

BÖYLE Mİ OLMALIYDI ?

Nevşehir'in bir çok ilçe ve beldesi var. Doğru,biraz uzak gelebilir bazı yerler ?

Örneğin; Kozaklı'ya, Kalaba'ya, Çalış'a, Özkonak'a, Yazıhöyük'e, Tatlarin'e hatta hatta Kavak'a, Uçhisar'a, Nar'a, Çat'a kaç kere gitti il başkanı ? Dile kolay 100 günün üzerinde koskoca bir vakit, sadece Nevşehir merkez ile mi sonlandı ?

RASİM ARI'NIN GÖLGESİ, TEŞKİLATA ZIRH OLDU!

En güçlü ve vizyonlu adayı ile Nevşehir Belediye Başkanlığına Rasim Arı ile çıkan AK Parti,halktan gördüğü ilgi ve alakayı tüm camiaya yaymaya çalışan bir profil çizdi.Rasim Arı'nın sahada ki güç,tevazu,gayret,içtenlik temposu ve samimiyetinden tüm teşkilat istifade etti.

KÂMİL DURU'NUN GAYRETİ, GÖZLERDEN KAÇMIYOR!

Tüm bu gelişmeler ve boşluklara rağmen Kâmil Duru'nun,gayret ve çabası son günlerin en çok konuşulan parti kulis duyumları olarak dikkat çekiyor.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz



Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi