- 02 Şubat 2019

Arı, Genel Müdür Erkan’a Eşlik Etti

NEVŞEHİR(MHA) Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürü Necmettin Erkan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının düzenlediği istişare toplantısına katıldı.

mask

NEVŞEHİR(MHA) Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürü Necmettin Erkan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının düzenlediği istişare toplantısına katıldı.

Toplantıya Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın yanı sıra Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Başkan Vekili Cengiz Taşhan, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Selim Özmen, Osman Ünal ve Şaban Ulusoy, Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Nevşehir Kahveciler Odası Başkanı Necati Daşlıca, Nevşehir Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa Dipici, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Acıgöl Şoförler Odası Başkanı Bayram Ali Adıgüzel, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, Gülşehir Şoförler Odası Başkanı Erkan Urgenç’te katıldılar.

Toplantıda esnaf ve sanatkarın sorunlarını dinleyen ve ardından genel müdürlüğün ve bakanlığın çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürü Necmettin Erkan, çeşitli konularda oda başkanlarının sorularını da yanıtlandırdı.

Toplantının son bölümünde AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı’da toplantıya katıldı.

Arı, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmesi durumunda hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlatırken, şehir önemli sorunları hakkında toplantıya katılanların sorularına yanıt verdi.

Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamazŞehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi